تبلیغات
بهترین وبلاگ سوالات دوره راهنمایی و دبیرستان - بنامه ی عیدانه
:حمایت کنیدعید نوروز و آغاز سال 1393 بر تمامی ایرانیان به خصوص دانش آموزان و دانشجویان عزیز مبارک باد

سلام به تمام دانش آموزان زرنگ و با نشاطی کی می خوان از تعطیلات عیدشون به خوبی استفاده کنند.دانش آموزان عزیز اگر میخواهید در زندگی جایگاه و مقام خوبی دست یابید

اول باید برای خودتون هدفتون رو بر اساس علایق ,استعداد ها و توانایی های خودتون انتخاب کنید و اینو بدونین که اگه می خواین به مقام بالایی در زندگی کسب کنید باید سختی هایی رو هم تحمل کنین در این باره حدیثی از پیامبر اکرم (ص) هم هست که میفرمایند:انسان ها مانند معادن طلا و نقره هستندیعنی باید سختی هایی رو هم تحمل کنن تا وجود ارزشمندشونو از ناخالصی ها جداکنن.

  هر انسانی برای دست یابی به هدفش باید برنامه ای خوب و دقیق داشته باشدپس شما هم اگر میخواین نمرات خوبی رو در مدرسه پس ازعید نوروز داشته باشید بهتون پیشنهاد می کنم که به برنامه ی زیر عمل کنید .

شما باید سعی کنید در پنج روز اولبه تمام مهمانی ها و مسافرت ها بروید.
از آن جایی که تا پانزدهم فروردین مدرسه ها تعطیل اند شما ده روز فرصتدارید شما باید در این ده روز بیشتر وقتتان را به درس خواندن بگذرانید و اگر هم مهمانی آمد در اتاقی دیگر درس بخوانید. هر 45دقیقه یک ربع استراحت کنید ورقی به همراه داشته باشید و هر چیز غیر درسی که در زمان درس به یادتان آمد یادداشت کنید و به درس خواندن ادامه دهید و در زمان استراحت به آن بپردازید اتاقتان نور کافی داشته باشد و فاصله ی کتاب تا چشمتان حد اقل 30 سانتی متر باشد.
شما باید در هر روز 4ساعت مفید درس بخوانیدوبیشتر درس هایی رابخوانید که در آنها بیشتر مشکل دارید . اما درس هایی مانند ریاضی و فیزیک راباید با تمرین مسائل تقویت کنید . سعی کنید بین غذا خوردن و درس نیم ساعت فاصله بیندازید .
امیدوترم موفق شوید.تاریخ : شنبه 2 فروردین 1393 | 10:54 ق.ظ | نویسنده : ali mirzaei | نظرات

  • فایاکس
  • پیج رنک
  • کارت شارژ همراه اول